Betmatik Para Yatırma - Betmatik Para Çekme

Betmatik Para Yatırma Çekme

Betmatik Para Yatırma Çekme Betmatik farklı para yatırma yöntemleri ile kullanıcıların hesaplarına para yüklemelerini mümkün kılmaktadır. Böylece müşterilerini uğraştırmamakta ve zaman kaybetmelerinin önüne geçmektedir. Betmatik Papara ile Para Yatırma;

Betmatik Para Yatırma Çekme Yöntemleri

En çok kullanılan sanal para yatırma yöntemlerinden birisi olan Papara Betmatik’te de sıklıkla kullanılmaktadır. Öncelikle papara.com üzerinden bir Papara hesabı açmanız gerekmektedir ve bu işlemler oldukça kısa sürmektedir.

Betmatik para çekme, papara hesabınızı açtıktan sonra dilerseniz banka transferi ile dilerseniz anlaşmalı kurumlar üzerinden para yüklemenizi tamamlayarak hesabınızı hazır hale getirebilirsiniz.

Betmatik’e Papara ile para göndermek için manuel ve otomatik bir sistem bulunmaktadır. Tercihinize göre dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz.

 • Betmatik Papara manuel sistemi kullanmak için öncelikle canlı destek üzerinden Betmatik Papara hesap bilgilerini almanız gerekmektedir. Bu hesaba dilediğiniz miktarda para gönderdikten sonra Betmatik’e dönerek işlem kaydınızı oluşturmalısınız.
 • Otomatik para göndermede ise Betmatik üzerinden Papara ile para yatırma bölümüne girerek hesap bilgilerinizi paylaşmalısınız. Göndermek istediğiniz tutarı onaylatmak için size gönderilen SMS kodunu sisteme girerek işlemi kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Betmatik Cepbank ile Para Yatırma Çekme 2021 yılı

Betmatik Cepbank ile para yatırmanın mantığı bir cep telefonuna para göndermeye dayanmaktadır ve güvenilir yöntemlerden birisidir. Para gönderme işlemlerinizi kullandığınız bankanın mobil uygulaması üzerinden ya da ATM’lerden yapabilirsiniz.

İşleme başlamadan önce vereceğiniz cep telefonunuzun açık olmasına dikkat edebilir ve hafızasının dolu olup olmadığını kontrol ederek sorun yaşama ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

 • Kullandığınız bankanın mobil uygulaması ya da ATM üzerinden para gönderme bölümüne girmelisiniz.
 • Cep telefonuna para gönderme seçeneğinden ilerleyerek bir cep telefonu numarasına istediğiniz tutarda para gönderimini yapmalısınız. Ancak yazdığınız tutarın 100 TL ile 1000 TL aralığında ve 20 TL’nin katlarında olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Betmatik Cepbank Cep telefonuna gelen SMS kodu ile beraber Betmatik sitesine girerek para yatırma seçeneklerinden cepbankı seçerek sizden istenen alanları doldurmalısınız.
 • İşlemi tamamladıktan sonra onayı beklemelisiniz. Ayrıca hesap işlemleri bölümünden onay durumunu kontrol etmeniz ve işleminizin kabul edilmemesi durumunda elinizdeki SMS onayı ile beraber canlı destekten yardım almanız mümkündür.

Betmatik Kredi Kartı Para Yatırma Çekme

Betmatik 2021 yılı para yatırma işlemlerinde kredi kartı kullanabilirsiniz. Ancak bazı kuralları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

 • Betmatik Kredi kartı ile para yatırmalarını yalnızca kendinize ait bir hesaptan gerçekleştirebilirsiniz. Adınız ve T.C kimlik numaranız doğrulanması onaylanırsa ödemeniz kabul edilir. Aksi takdirde geri iade olacaktır.
 • Sistemde kullanıcıların güvenilirliği açısından yalnızca 3D ile onay verilen ödemeler kabul edilmektedir. Ayrıca ödeme işlemleri SSL üzerinden yapılarak müşterilerin bilgilerinin çalınmasının önüne geçilir.
 • İşlemleriniz gece 00.00’dan sabah 08.00’e kadar kabul edilmez. Bu sürenin dışında kalan saat aralığında kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Yatırabileceğiniz tutar 150 TL ile 2000 TL aralığındadır. Limitlerin dışındaki ödemeler kabul edilmez ve hesaba iade edilir.
 • Sistemde yalnızca Türkiye’den açılan kredi kartları kullanılır. Yabancı kredi kartları ile ödeme yapamazsınız.
 • Bir gün içerisinde yapabileceğiniz maksimum işlem 3 ile sınırlıdır. Bu para yatırma işlemlerinde 6000 TL’nin üzerinde ödeme yapılamaz.

Bu bilgileri göz önünde bulundurarak kredi kartı ile para yatırma bölümüne girebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada sizden istenen kart bilgileri ile beraber yatıracağınız tutarı da doldurmalısınız. Onay sonrasında yeni bir sayfaya aktarılırsınız ve bu sayfada telefonunuza SMS gönderilmesine izin verirsiniz. SMS onayını sisteme girdikten sonra kredi kartınızdan belirttiğiniz tutarda para çekilir ve hesabınıza aktarılır.

Betmatik Banka Havalesi ile Para Yatırma Çekme

2021 yılında Banka transferi Betmatik sitesinde sıkça kullanılan para yatırma seçenekleri arasında yer alır ve bu yöntem iki farklı şekilde işlemektedir.

Manuel işlemler için;

 • Öncelikle Betmatik banka havalesi için canlı destek ekibi ile iletişime geçerek havale ile para yatırmak istediğinizi belirtmelisiniz. Müşteri danışmanınız sizinle kullanacağınız bankada bulunan Betmatik hesap bilgilerini paylaşacaktır. Bu hesap numarası sürekli değiştiği için takip edilmesi son derece zordur.
 • Aldığınız hesap bilgilerini bir kenara yazarak mobil uygulama, ATM ya da banka şubesi üzerinden para yatırma işlemini yapmalısınız.
 • Betmatik para yatırma seçeneklerinden banka transferini seçmelisiniz.
 • İlk aşamada para yatırdığınız bankanın adını yazmalısınız. İlerle dediğinizde açılan sayfada T.C kimlik numaranız ve yatırdığınız tutarı yazarak işlemi onaylamalısınız.
 • Para gönderimi kontrol edilerek kısa sürede tutar hesabınıza geçirilir.

Otomatik işlemler için;

 • Betmatik para yatırma işlemini daha kolay şekilde tamamlamak için para yatırma seçeneklerinden banka havalesini seçebilirsiniz.
 • Karşınıza çıkan sayfada bankanız ve yatırmak istediğiniz tutarı yazmalısınız.
 • Bir sonraki adımda para aktarma çekme işlemini tamamlamak için bankanızın sistemine aktarılırsınız.
 • Bu bölümde müşteri numaranız ya da T.C kimlik numaranızı, şifrenizi ve bankanızda kayıtlı olan telefon numaranızı paylaşmalısınız.
 • Cep telefonunuza gelecek SMS kodunu sisteme girerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. betmatik giriş yap seçeneği ile giriş yapabilirsiniz.

Betmatik Bitcoin ile Para Yatırma Çekme

Bahis sitelerinde sevilerek kullanılan yöntemlerin başında Bitcoin gelir ve Betmatik de Bitcoin ile para yatırmayı mümkün kılmaktadır. İşlemler ise son derece kolaydır.

 • Betmatik para yatırma çekme seçenekleri arasından Bitcoin’i seçmeli ve yatırmak istediğiniz tutarı girmelisiniz.
 • Onay verdiğinizde Betmatik sizinle Bitcoin cüzdan adresini ve göndermeniz gereken Bitcoin miktarını paylaşır.
 • Eğer bir Bitcoin cüzdanınız varsa işlem son derece kolaydır. Cüzdanınıza giderek size verilen cüzdan adresine belirtilen tutarda parayı gönderir ve onayı beklersiniz. Bir Bitcoin cüzdanınız bulunmuyorsa kısa bir araştırma ile güvenilir Bitcoin borsalarının birinde hesap açmalısınız. Hesap açma işlemi tamamen ücretsiz olup internet ortamından tamamlanabilmektedir.